• Programma

  • Datum WedstrijdPlaatsDetails
    25 sep. 17:20VZV EG1 - KZC EG1IJMUIDEN
    25 sep. 18:00KZC H3 - West-Friesland (SG) H3BEVERWIJK
    25 sep. 18:00Aquafit H1 - KZC H2CASTRICUM
    25 sep. 18:30De Reuring/DAW BJ1 - KZC BJ1NOORD-SCHARWOUDE
    25 sep. 18:45KZC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2BEVERWIJK
    25 sep. 20:35West-Friesland (SG) H4 - KZC H5HOORN NH
    2 okt. 16:30KZC DG1 - De Otters Het Gooi DG1BEVERWIJK
    2 okt. 16:30DAW EG1 - KZC EG1ALKMAAR
    2 okt. 17:10KZC/Aquafit CG1* - De Meeuwen Diemen CG1BEVERWIJK
    2 okt. 17:55KZC CJ1 - Domstad (SG) CJ1BEVERWIJK
    2 okt. 18:00WZ&PC Purmerend Da1 - KZC Da2PURMEREND
    2 okt. 18:15AquaWaarD H1 - KZC H2HEERHUGOWAARD
    2 okt. 18:15AZVD H1 - KZC H5KOOG AAN DE ZAAN
    2 okt. 18:40KZC H4 - DJK-ZAR H5BEVERWIJK
    2 okt. 18:45ZPC Woerden BCM1 - KZC BCM1WOERDEN
    2 okt. 19:25KZC H3 - De Ham H5BEVERWIJK
    2 okt. 20:10KZC Da1 - Oceanus Da1BEVERWIJK
    2 okt. 20:55De Meeuwen Diemen H1 - KZC H1DIEMEN
    9 okt. 15:00De Ham DG2 - KZC DG1KROMMENIE
    9 okt. 16:00KZC EG1 - DWT EG1BEVERWIJK
    9 okt. 16:40KZC BCM1 - DE Otters Het Gooi BCM1BEVERWIJK
    9 okt. 17:25KZC BJ1 - ZV De Zaan BJ2BEVERWIJK
    9 okt. 17:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 - KZC CJ1AMERSFOORT
    9 okt. 18:00JAWS Amsterdam H3 - KZC H4AMSTERDAM
    9 okt. 18:10KZC Da2 - ZV Haerlem Da3BEVERWIJK
    9 okt. 18:30Watervlo Da1 - KZC Da1DE MEERN
    9 okt. 18:40ZPCH CG1 * - KZC/Aquafit CG1*HOOFDDORP
    9 okt. 18:55KZC H5 - WZ&PC Purmerend H2BEVERWIJK
    9 okt. 19:00ZV De Zaan H7 - KZC H3ZAANDAM
    9 okt. 19:40KZC H2 - WZ&PC Purmerend H1BEVERWIJK
    9 okt. 20:25KZC H1 - De Fuut H1BEVERWIJK
    30 okt. 14:10De Ham EG2 - KZC EG1KROMMENIE
    30 okt. 15:45De Ham H6 - KZC H4KROMMENIE
    30 okt. 17:30AquaWaarD Da1 - KZC Da2HEERHUGOWAARD
    30 okt. 18:00KZC DG1 - UZSC DG2BEVERWIJK
    30 okt. 18:40KZC/Aquafit CG1* - WZ&PC Purmerend CG1BEVERWIJK
    30 okt. 19:15ZV Haerlem BCM1 - KZC BCM1HAARLEM
    30 okt. 19:25KZC H5 - De Ham H7BEVERWIJK
    30 okt. 20:00DAW Da1 - KZC Da1ALKMAAR
    30 okt. 20:10KZC H3 - MSV-Zeemacht H2BEVERWIJK
    30 okt. 20:20De Otters Het Gooi BJ2 - KZC BJ1BUSSUM
    30 okt. 20:40De Reuring H1 - KZC H1NOORD-SCHARWOUDE
    6 nov. 15:45De Ham CJ2 - KZC CJ1KROMMENIE
    6 nov. 16:00KZC EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2BEVERWIJK
    6 nov. 16:40KZC BCM1 - De Dolfijn/Het Y BCM1BEVERWIJK